دانلود مستند اسرار مغز با دوبله فارسی

.:: مستند بسیار زیبای اسرار مغز ::.
کیفیت عالی ۷۲۰p  (کم حجم و کیفیت بالا)

دانلود مستند اسرار مغز (دوبله فارسی) : ساعت ذهن

دانلود مستند اسرار مغز (دوبله فارسی) : از دست دادن واقعیت

نام مستند: دانلود مستند اسرار مغز

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت: ۴۵ دقیقه

تعداد قسمت ها : ۲ اپیزود

حجم قسمت : ۲۵۰ مگابایت

زبان: دوبله فارسی

کیفیت : ۷۲۰p-hd (عالی)

فرمت: mp4

مغز دارای یک سامانه ترمز پیچیده است، ساز و کاری که بر تمایلات طبیعی ما نظارت دارد و اطمینان حاصل می‌کند که ما بسان افرادی معاشرتی درچهارچوب هنجارهای اجتماعی رفتار می‌کنیم. اما آسیب رسیدن به این بخش‌های مغز به این معناست که ترمزها کار نمی‌کنند و ما از مهار رفتارهایمان عاجزیم و اینگونه است که هرج و مرج به بار می‌آید.

دانلود مستند اسرار مغز (دوبله فارسی) : ساعت ذهن

دانلود مستند اسرار مغز (دوبله فارسی) : از دست دادن واقعیت

 

برای خرید و بعد دانلود این مستند زیبا با قیمت بسیار کم بر روی لینک زیر کلیک نمایید

بعد از خرید و تکمیل پرداخت , لینک دانلود برای شما نمایش داده شده و با سرعت بالا میتوانید دانلود نمایید

 

دانلود قسمت اول مستند اسرار مغز : از دست دادن واقعیت

زندگی در دنیایی را تصور کنید که در آن دیدن به معنای باور کردن نیست. جایی که در آن مغز شما، حسی که از واقعیت دارید را به بازی می‌گیرد. مرز میان واقعیت و خیال مخدوش می‌شود. تصویری که به آن نقش می‌بخشید، امکان ندارد واقعیت داشته باشد..به‌زودی سفری به فراتر از محدوده درک ما از مغز انسان، آغار خواهید کرد. با چهار نفر ملاقات خواهید کرد که هر کدام مبتلا به یک اختلال مغزی هستند، اختلالی که اتصال‌شان به زندگی را سست و ضعیف کرده و تصورشان را از دنیای پیرامون شان به ورطه‌ی بی‌نظمی و آشفتگی کشانده است.

فیلیپ هورن (فرد اول ) بی قوه بینایی سالمی دارد اما هیچ ایده ندارد که به چه چیزی نگاه میکند.ترس مانسون (فرد دوم ) کاملا هوشیار است با این وجود توهم های هولناک او را به وحشت می اورند.کتی مکس من(فرد سوم ) ۳۱ سال است که با همسرش شلدون زندگی میکند اما اگر این را به او بگویید حرفتان را باور نمی کند او ادعا می کند که دیگر همسرش را نمی شناسد و برای مغز او دیگر مثل فرد غریبه است

تصادف باعث شد که چالرز هادسون (فرد چهارم و مهندس معدن) در دنیای جیمز باندی با توطئه های بین المللی و جواهرات تقلبی گرفتار شود و شایدم نه ؟وظیفه ی مغز ماست که به محیط پیرامون ما معنا بدهد اما اختلال مغزی میتواند شناخت ما را از انچه واقعی است و انچه که واقعی نیست نابود گردد

 

 

 

دانلود قسمت دوم مستند اسرار مغز : ساعت ذهن

ثانیه ها , دقیقه ها و ساعت ها این درک ما از زمان است که به زندگی معنا می بخشد .
بنابراین زندگی در جهانی را تصور کنید که ساعت زیستی بدنتان به شما خیانت کند . آنجا که گذشته , حال و آینده توسط مغز شما به طرز آشفته ای درهم می آمیزد .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *