دانلود مستند رئیس نامحسوس با دوبله فارسی

.:: مستند بسیار زیبای رئیس نامحسوس ::.
کیفیت عالی TVRip ۷۲۰p  (کم حجم و کیفیت بالا)

دانلود مستند رئیس نامحسوس

نام مستند: رئیس نامحسوس

شبکه پخش کننده: manoto 1

مدت: ۴۵ دقیقه

تعداد قسمتها : ۲۰ اپیزود

میانگین حجم هر قسمت : ۲۰۰ مگابایت

زبان: دوبله فارسی

کیفیت : عالی

فرمت: mkv

برنامه رییس نامحسوس یکی از برنامه های بسیار موفق شبکه سی بی ای است که درباره روسای رده بالای شرکت ها می باشد که بصورت ناشناس و با قیافه مبدل و گریم شده در شرکت خود رفت و آمد می کنند. این روسا مخفیانه به میان پاییین ترین رده های کارمندان خود می روند تا بفهمند این کارمندان درباره آنها و شرکتشان چه نظری دارند و مشکلات و نقاط ضعف مجموعه را به حضور خود به صورت ناشناس و عادی لمس کند. آنها به مسائلی پی می برند که احتیاج به بهتر شدن دارد و می فهمند چه کارمندانی باید مورد تقدیر قرار بگیرند و چه اشخاصی کار خود را به درستی انجام نمی دهند. این تجربه ای است که روسا و کارمندان را تغییر می دهد…

 

برای خرید و بعد دانلود این مستند زیبا با قیمت بسیار کم بر روی لینک زیر کلیک نمایید

بعد از خرید و تکمیل پرداخت , لینک دانلود برای شما نمایش داده شده و با سرعت بالا میتوانید دانلود نمایید

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : کمپانی بزرگ تاسیساتی Advanta Clean

مدیر عامل شرکت بزرگ advanta clean که یک شرکت تاسیساتی و خدماتی لوله کشی و تعمیر نشتی لوله های اب و فاضلاب فعالیت میکند با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : شرکت و غول مدیریت املاک Associa

مدیر عامل شرکت و غول مدیریت املاک Associa با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان و کارگران خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : فروشگاههای زنجیره ای اسباب بازی فروشی Build A Bear

مدیر عامل فروشگاههای زنجیره ای اسباب بازی فروشی Build A Bear با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : کافی شاپ های زنجیره ای Coffe Bean&Tea leaf

مدیر عامل کافی شاپ های زنجیره ای Coffe Bean&Tea leaf با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : شرکت حمل و نقل Empire CLS

مدیر عامل شرکت حمل و نقل Empire CLS با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : مرکز رتبه بندی استاندارد جهانی رستورانها و کافه ها Gerber Group

مدیر عامل شرکت و مرجع رتبه بندی استاندارد جهانی غذا و نوشیدنی در رستورانها و کافه ها Gerber Group با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : فروشگاه زنجیره ای شیرینی فروشی Golden Krust

مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای شیرینی فروشی Golden Krust با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : تولید کاپ کیک Gigis Cupcakes

مدیر عامل تولید کاپ کیک Gigis Cupcakes با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : فست فود و پیتزای زنجیره ای Marcus Pizza

مدیر عامل فست فود و پیتزای زنجیره ای Marcus Pizza با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : رستورانهای زنجیره ای غذای سالم و کم کالری Muskel Maker Grill

مدیر عامل رستورانهای زنجیره ای غذای سالم و کم کالری Muskel Maker Grill با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : کافی شاپ زنجیره ای شیرنی و دسر Nestle Tollhouse Cafe

مدیر عامل کافی شاپ زنجیره ای شیرنی و دسر Nestle Tollhouse Cafeبا چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : اموزشگاههای هنری و نقاشی Painting With A T wist

مدیر عامل اموزشگاههای هنری و نقاشی Painting With A T wist با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : سالن های آرایش و زیبایی Phenix

مدیر عامل سالن های آرایش و زیبایی Phenix با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : کارخانه نوشابه , نوشیدنی و شکلات Rocket Fizz

مدیر عامل کارخانه نوشابه , نوشیدنی و شکلات Rocket Fizz با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : رستورانهای زنجیره ای تاکو مکزیکی Taco Bueno

مدیر عامل رستورانهای زنجیره ای تاکو مکزیکی Taco Bueno با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : فست فود زنجیره ای تحویل غذا و هات داگ در ماشین Wienschnitzel

مدیر عامل فست فود زنجیره ای تحویل غذا و هات داگ در ماشین Wienschnitzel با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : شرکت تجهیزات اتوموبیلهای آفرود Wheel Parts

مدیر عامل شرکت تجهیزات اتوموبیلهای آفرود Wheel Parts با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : گروه املاک United Real State Group

مدیر عامل گروه املاک United Real State Group با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : شهردار شهر Gray Indiana

شهردار شهر Gray Indiana با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود در قسمتهای زیر مجموعه شهرداری رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان و کارگران شهر خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

 

دانلود مستند رئیس نامحسوس : فروشگاه رنجیره ای پوشاک زنانه لباس و مد New York&Company

مدیر عامل فروشگاه رنجیره ای پوشاک زنانه لباس و مد New York&Company با چهره مبدل و به عنوان یه شخص عادی به میان برخی از کارمندان خود رفته و در یک روز کاری با انها همکار میشود تا نقاط ضعف و قوت کار و کارمندان رو به صورت کاملا محسوس ببیند و همینطور پای درد دل  و مشکلات کاری و خانوادگی کارمندان خود به عنوان چهره عادی و همکار و نه به عنوان رییس انها مینشیند . دیدن این مستند زیبا را به شما توصیه میکنیم.

 

 

 

برای خرید و بعد دانلود این مستند زیبا با قیمت بسیار کم بر روی لینک های بالا کلیک نمایید

بعد از خرید و تکمیل پرداخت , لینک دانلود برای شما نمایش داده شده و با سرعت بالا میتوانید دانلود نمایید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *